SPEDYTOR CRM
Aplikacja wspomagająca pracę działu spedycyjnego w Twojej firmie

Nie mam pełnej kontroli nad tym co dzieje się w mojej firmie

Pocieszymy Cię faktem, że nie tylko Ty.
W wielu firmach zajmujących się transportem zarządzanie działem spedycji bywa skomplikowane, i nie wszystko zawsze współgra ze sobą jak należy.
Zmień to, uzyskując pełną kontrolę nad funkcjonowaniej własnej firmy.
Na rynku dostępna jest duża ilość aplikacji dedykowanych, jednak każda z nich ma swoje wady i zalety.
W wielu przypadkach aplikacje te dostępne są tylko na komputerze w Twoim biurze.
Rozwiązaniem Twoich problemów jest aplikacja działająca w chmurze. Program, do którego masz dostęp zawsze tam gdzie jesteś.
Nie zależnie od tego gdzie przebywasz - kontrolujesz każdy szczegół - wystarczy, że masz przy sobie smartfon/tablet i dostęp do internetu.
Dodatkowym atutem naszej aplikacji jest to, że dopasujemy ją pod Twoje potrzeby. Nie jest to sztywny program jakich wiele na rynku, a aplikacja napisana z myślą o Tobie i Twojej firmie. Chcesz wzbogacić system o nową funkcję lub zmienić dotychczasową tak, aby była zoptymalizowana pod obecnie obowiązujące zasady w Twojej firmie - nie ma problemu.

Nad systemem czuwają specjaliści, aby wspomagać Cię przy każdym problemie jaki może pojawić się podczas pracy. Kupując nasz program możesz spać spokojnie i nie martwić się, że w razie awarii komputera Twoje dane przepadną. Wszystkie informacje przechowywane są na serwerach, które tworzą automatyczną kopię zapasową.

Uzupełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz specjalista skontaktuje sę z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Klienci o nas

Skontaktuj się z nami

Nie archiwizujemy wiadomości oraz danych osobowych przesłanych przez poniższy formularz. Poniższe dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.