Strona www typu wizytówka
Najlepszy sposób, aby zaistnieć w sieci

Prowadzisz mały biznes, lecz nie jesteś przekonany, czy strona www jest Ci potrzebna ?

Odpowiedź jest oczywista: tak 
I myślę, że właśnie dlatego odwiedziłeś drogi kliencie naszą stronę.
 
Nie jest ważne to, czy Twoja firma to salon fryzjerski, mała gastronomia, salon kosmetyczny - lub oferujesz usługi remontowe, hydrauliczne, czy elektryczne. Teraz zastanów się - czego wyszukujesz w internecie najczęściej... 
Poza produktami na aukcjach, czasem zdarza Ci się szukać numeru telefonu do pizzeri, dentysty lub do sklepu z częściami samochodowymi, aby upewnić się, czy posiadają na stanie interesujący Cie obecnie produkt.
Dokładnie tak zachowuje się 90% Twoich potencjalnych klientów - informacji szukają w internecie.

Obsługa naszych stron internetowych jest dziecinnie prosta

Edycja treści na stronie internetowej dostarczonej przez nas nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Cała obsługa jest prosta i sprowadza się do kilku kliknięć myszką. Jeżeli jednak pojawią się pytania - możesz zadzwonić do nas, a my wytłumaczymy Ci krok po kroku rozwiązanie problemu.

Ilość podstron

W tym pakiecie przewidujemy 5 podstron dla Twojej firmy - m.in: start, o firmie, oferta, galeria, kontakt. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby rozszerzyć ilość podstron o np. podmenu do oferty. Nasz system jest elastyczny w tym zakresie.

Galeria zdjęć na stronie internetowej

Niezaleznie od tego jaki biznes prowadzisz, galeria zdjęć jest niezbędna, aby zaprezentować zarówno oferowane przez Ciebie produkty, ale również miejsce i sposób w jaki pracujesz. Dzięki galerii zdjęć wzbudzasz w kliencie wiarygodność i zaufanie swojej firmy.  Nasza galeria zdjęć nie posiada ustalonego limitu zdjęć.

Formularz kontaktowy na stronie

Podawanie adresu e-mail na stronie internetowej wiąże się z ryzykiem pozyskania go przez wszelkiej maści roboty indeksujące. Oznacza to, że po pewnym czasie na Twoją skrzynkę e-mail będą przychodziły niechciane wiadomości e-mail - reklamy, oferty itp. automatyczne śmieci. Formularz kontaktowy pozwala na spersonalizowaną wysyłkę wiadomości do Ciebie, tym samych chroniąc adres e-mail przed spamem.
 

Mapka dojazdu / położenia Twojej firmy

Dzięki tej opcji, możesz ustalić lokalizację oraz trasę dojazdu do siedziby swojej firmy. 

Adres e-mail w domenie

Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane adresy e-mail, aby klienci łatwiej zapamiętali adres.

Ile to kosztuje

Wykonanie strony internetowej to koszt jednorazowy 977 zł brutto. W cenę tą wliczony jest pierwszy rok za domenę (adres do Twojej witryny) oraz serwer (wirtualna przestrzeń dyskowa dla Twojej witryny). W kolejnych latach opłata uzależniona jest od wybranego serwera, ale z natury nie przekracza 250 zł brutto.

Klienci o nas

Skontaktuj się z nami

Nie archiwizujemy wiadomości oraz danych osobowych przesłanych przez poniższy formularz. Poniższe dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.


* pola wymagane