Usuwanie wirusów ze stron www
Jeżeli Twoja strona internetowa została zainfekowana

Nie martw się - pomoc w drodze !

Jeżeli na Twojej stronie www pojawił się komunikat strona zgłoszona jako dokonująca ataków!, niestety - ale zostałeś ofiarą ataku, a Twoja strona internetowa została zainfekowana niebezpiecznym oprogramowaniem. Zignorowanie tego  sprawi, że Twoja strona straci pozycję w google - a co najważniejsze będzie skutecznie odstraszać Twoich klientów. Stracisz na tym TY - to smutne, ale prawdziwe.

Dlaczego moja strona została zainfekowana i skąd to się bierze ?

Złośliwe oprogramowanie na Twojej stronie może być wykorzystywane w różnych celach, jednak najczęściej jego zadaniem jest wysyłanie wiadomości SPAM z Twojego serwera co może prowadzić do zablokowania Twojego adresu IP. Jeżeli jakikolwiek program antywirusowy informuje, że strona została zainfekowana - nie zwlekaj tylko natychmiast skontaktuj się z namiwirus na stronie internetowejZawirusowanie Twojej witryny może skutkować:

  • zablokowaniem serwera przez administratora
  • zgłoszeniem adresu strony www do czarnej listy
  • informacja w wynikach wyszukiwania na google o tym, że Twoja strona internetowa jest niebezpieczna
  • zablokowaniem Twojego adresu e-mail u większości operatorów co uniemożliwi Ci wysyłanie e-maili 

Zajmujemy się usuwaniem wirusów, malware i spambotów ze stron internetowych od 5 lat. Oczyściliśmy już ponad 200 stron - co stawia nas w czołówce najbardziej zaufanych firm usuwających wirusy i malware ze stron internetowych. Najczęściej atakowane są strony oparte o JOOMLE oraz WORDPRESSA. Przyczyną jest bardzo duża popularność oraz otwarty kod. W przypadku tego typu systemów, wszelkie krytyczne luki w oprogramowaniu są publicznie opisywane co sprawia, że praktycznie każda osoba znająca się choć trochę na programowaniu jest w stanie napisać aplikację infekującą te systemy. Jednym z rozwiązań, które w większym stopniu pozwolą zabezpieczyć Twoją stronę internetową jest częsta aktualizacja do możliwie najnowszej wersji - tego niestety znaczna większość firm nie robi - stąd problemy.  Posiadasz stronę opartą na joomla lub wordpress ? Szansa, że problem spotka również Ciebie jest wysoka. Infekcji podlega ponad 80% stron opartych o systemy wordpress i joomla.

Twoja strona internetowa cyklicznie jest atakowana ? Nie trać więcej pieniędzy i zamów stronę internetową na zamkniętym oprogramowaniu.
Więcej informacji znajdziesz w naszej ofercie

Jak zlecić usługę oczyszczenia strony z wirusów ?


Oczyszczenie Twojej strony internetowej z wirusów, malware, spambotów i innych zagrożeń wykonamy już od 150 zł brutto. Oferujemy jako jedni z nielicznych bezpłatną analizę.
Po sprawdzeniu Twojego serwera wyceniamy łączny koszt usunięcia wirusów z Twojej strony internetowej. Cena jest zależna od ilości serwisów znajdujących się na serwerze. Czas realizacji zlecenia zwykle nie przekracza 24 godzin. 

Usługa wykonywana jest po dokonaniu płatności. Gwarantujemy, że w czasie 30 dni od zakończenia czyszczenia Twój serwis nie zostanie zainfekowany ponownie.
Oferujemy również usługę abonamentową - stały monitoring serwisu - umowa na 12 miesięcy. 

Czego potrzebujemy, aby zacząć pracę

- Przygotuj dane do serwera FTP: (host, login i hasło - w niektórych przypadkach również podaj port dla protokołu FTP)
- Podaj nazwę domeny, której dotyczy problem oraz jeżeli wiesz - katalog, do którego domena została podpięta.
- Jeżeli na serwerze znajduje się więcej niż jeden serwis - poinformuj nas o tym.

Powyższe dane prześlij za pomocą poniższego formularza - po analizie prześlemy wycenę.
 

Zalecamy zmianę hasła do serwera FTP na nowe.
Nowe hasło powinno składać się z minimum 8 znaków, zawierać małe i duże litery, cyfry oraz jeżeli Twój usługodawca pozwala znaki specjalne typu: !@#$%^&*().

Skontaktuj się z nami

Nie archiwizujemy wiadomości oraz danych osobowych przesłanych przez poniższy formularz. Poniższe dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.